Jak działa Google Moja Firma?

Kiedy użytkownicy poszukują Twojej firmy lub podobnych firm w wyszukiwarce lub Mapach Google, Twoja wizytówka pojawia się na stronie wyników wyszukiwania. Wpisując nazwę konkretnego biznesu lub ogólną nazwę usługi/produktu, często dodatkowo podając nazwę miasta, dzielnicy lub ulicy, na której szukają, użytkownicy otrzymują wyniki z mapą oraz trzy najlepiej zoptymalizowane wizytówki w Google Moja Firma, które są najbliżej ich lokalizacji.

Jako firma, zależy Ci na tym, aby Twoja wizytówka znalazła się w tych trzech wyróżnionych pozycjach. To właśnie tam użytkownicy najczęściej znajdują poszukiwane informacje i dokonują wyboru. Kiedy potencjalny klient kliknie na Twoją wizytówkę, zostanie rozszerzona, a mapa pokaże więcej sklepów i punktów świadczących daną usługę w danej lokalizacji.

Dlatego ważne jest, aby Twoja wizytówka była zoptymalizowana i przyciągająca uwagę. Odpowiednio skonfigurowane dane, profesjonalne opisy, atrakcyjne zdjęcia oraz zbieranie pozytywnych opinii pomogą Ci wyróżnić się i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Dla kogo tak naprawdę jest pozycjonowanie lokalne?

Google moja firma - dla kogo jest potrzebne?

Pozycjonowanie lokalne jest dedykowane firmom i przedsiębiorstwom, które chcą skoncentrować swoje działania marketingowe na zdobywaniu klientów i zwiększaniu widoczności w konkretnym obszarze geograficznym. To idealne rozwiązanie dla lokalnych sklepów, restauracji, usługodawców, firm budowlanych i wielu innych branż, które działają głównie na poziomie lokalnym.

Pozycjonowanie lokalne umożliwia skuteczne dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców w okolicy, przyciągnięcie nowych klientów oraz budowanie mocnej obecności online w swoim regionie.

Co zrobimy dla Twojej wizytówki firmy w Google?

Odbierz darmową konsultacje

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, wypełnij formularz, aby zarezerwować bezpłatną konsultację! Następnie członek naszego zespołu skontaktuję się z tobą.

Odbierz darmową konsultację o marketingu z cloudagency

Efekty mówią same za siebie

Drastycznie zwiększona ilość klientów, a to tylko jedna z zalet pozycjonowania lokalnego!

blank
blank
blank

Sprawdź co innego możemy dla Ciebie zrobić

Inne usługi marketingowe w których możemy Ci pomóc